ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ବୋହୁ ହୋଇ ମଧ୍ୟ ନିଜ ପିଲା କୁ ଛାଡିବାକୁ ଚାଲି ଚାଲି ଯାଆନ୍ତି ସ୍କୁଲ, ଏତେ ପଇସା ଥାଇ ମଧ୍ୟ ଗର୍ବ କରନ୍ତି ନାହିଁ ଏହି ହିରୋଇନ…

ଆମେ ଆଜି ଆପଣମାନଙ୍କୁ ବଲିଉଡ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଜଗତର ଏପରି ଜଣେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ସହ କଥା ହେବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯିଏ ବଲିଉଡରେ ଅଭିନୟ ସହିତ ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ସେ ବଲିଉଡ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଜଗତକୁ ବିଦାୟ ଜଣାଇଛନ୍ତି ଏବଂ ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କ ପରିବାର ସହ ସୁଖମୟ ଜୀବନ ବିତାଉଛନ୍ତି ବିବାହିତ ଜୀବନ ରାଜନୈତିକ ପରିବାର ସହିତ ତାଙ୍କର ମଧ୍ୟ ଏକ ବିଶେଷ ସମ୍ପର୍କ ରହିଛି।

ସେ ବଲିଉଡ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଜଗତରେ ଏକ ନାମ ଅର୍ଜନ କରିବା ସହିତ ଏକ ରାଜନୈତିକ ପରିବାର ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ଅଛି କିନ୍ତୁ ସେ କେବେ ଏହାକୁ ନେଇ ଗର୍ବ କରନ୍ତି ନାହିଁ ସେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଏବଂ ସରଳ ଜୀବନଯାପନ କରିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ହଁ ଆମେ ବଲିଉଡର ସୁନ୍ଦରୀ ବିଷୟରେ କହୁଛୁ ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜେନେଲିଆ ଡି’ସୁଜା ଯିଏ ବଲିଉଡ ଏବଂ ସାଉଥ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଅଭିନେତ୍ରୀ ଥିଲେ |

ସେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ରିତେଶ ଦେଶମୁଖଙ୍କ ପତ୍ନୀ ମଧ୍ୟ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଯେ ଜେନେଲିଆ ଡି’ସୁଜା ଏକ ରାଜନୈତିକ ପରିବାରର ଅଟନ୍ତି ଜେନେଲିଆ ଡି’ସୁଜାଙ୍କ ଶ୍ୱଶୁର ଭିଲାସ୍ରାଓ ଦେଶମୁଖ ମହାରାଷ୍ଟ୍ରର ପୂର୍ବତନ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଅଟନ୍ତ କିନ୍ତୁ ଆଜି ଭିଲାସ୍ରାଓ ଦେଶମୁଖ ଏହି ଦୁନିଆରେ ନାହାଁନ୍ତ ଭିଲାସ୍ରାଓ ଦେଶମୁଖ 14 ଅଗଷ୍ଟ 2012 ରେ ଏହି ଦୁନିଆ କୁ ବିଦାୟ ଦେଇଛନ୍ତି।

ଆପଣଙ୍କ ସୂଚନା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣାଇ ରଖୁଛୁ ଯେ ପିତାଙ୍କ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ହେବା ପରେ ମଧ୍ୟ ରିତିଶ ଦେଶମୁଖ ରାଜନୀତିରେ ନିଜର କ୍ୟାରିଅର୍ କରିନାହାଁନ୍ତି ସେ ଅଭିନୟ ଦୁନିଆରେ ନିଜ ଭାଗ୍ୟ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ ଏବଂ ଅନେକ ସଫଳତା ହାସଲ କରିଥିଲେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published.